Продавець ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1 відгук
ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ"
+38(050)181-07-10
+380 (50) 181-07-10
+380 (96) 287-25-04
+380 (56) 788-10-04
 • 1
 • 2
 • 3

Випробування силових трансформаторів

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380 (50) 181-07-10
 • +380 (96) 287-25-04
 • +380 (56) 788-10-04
Випробування силових трансформаторів
Випробування силових трансформаторівПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (50) 181-07-10
 • +380 (96) 287-25-04
 • +380 (56) 788-10-04

Опис

Трансформатори використовуються в різних областях електротехніки ― енергетики, електроніки та радіотехніки. Ці пристрої призначені для перетворення напруги змінного струму і гальванічної розв'язки. Залежно від призначення і особливостей конструкції розрізняють автотрансформатори, силові, розділові, узгоджувальні трансформатори, автотрансформатори, трансформатори струму і напруги. Найбільш широке застосування знайшли силові трансформатори, що здійснюють перетворення електроенергії в електромережах різного призначення.

В експлуатації проводяться приймально-здавальні випробування трансформаторів при введенні в експлуатацію, випробування трансформаторів після ремонту (капітального та поточного), а також профілактичні випробування між ремонтами.

Види випробувань трансформаторів

Відповідно до вимог регламентуючих документів випробування силових трансформаторів в експлуатації включає наступні операції:


 • перевірка характеристик ізоляції (опір, ємність і тангенс діелектричних втрат);
 • випробування підвищеною напругою;
 • вимірювання опору обмоток;
 • перевірка коефіцієнта трансформації;
 • перевірка правильності з'єднань і полярності виводів;
 • вимірювання струму холостого ходу і втрат на холостому ходу;
 • перевірка стану силікагелю;
 • фазування трансформатора;
 • випробування трансформаторного масла;
 • випробування включенням на номінальну напругу;
 • перевірка вводів;
 • випробування вбудованих трансформаторів струму.

Випробування сухих трансформаторів не включає пункти перевірки, пов'язані з гідравлічною системою. Перед проведенням випробувань проводиться зовнішній огляд всіх елементів трансформатора, включаючи перевірку наявності пломб на кранах і в пробки для відбору масла, перевірка рівня масла в трансформаторі і його заземлення.

Перед включенням трансформатори піддаються прогріву або сушці в разі зволоження масла або ізоляції, тривалого перебування трансформатора на повітрі, якщо характеристики ізоляції не відповідають встановленим нормам. Умови включення сухих трансформаторів визначаються згідно з документацією виробника. Характеристики ізоляції необхідно вимірювати не менше ніж через 12 годин після закінчення заливання масла і при температурі не нижче не нижче 10°С.

Вимірювання опору ізоляції обмоток трансформатора здійснюється за допомогою мегаомметра з робочою напругою 2500 Ст. Перед проведенням вимірювання і між вимірами всі обмотки трансформатора заземлюється. Тангенс кута діелектричних втрат обмоток вимірюється мостом змінного струму. Вимірювання тангенса кута втрат трансформаторів, залитих маслом, проводяться при напрузі не більше 2/3 випробувального напруги, встановленого виробником, а без олії – при напрузі не більше 220 В.

Електричні випробування трансформаторів включають вимірювання ємності для визначення вологості обмоток. Ємність зволоженою ізоляції змінюється зі збільшенням частоти сильніше, ніж у сухої ізоляції. Вимірювання ємності виконуються на частотах 2 Гц 50 Гц. Також вологість можна проконтролювати за коефіцієнтом абсорбції, який представляє собою відношення значення опору ізоляції після 60 хв вимірювання, до значенням після 15 хв.

Високовольтні випробування трансформаторів підвищеним напругою промислової частоти проводяться для кожної з обмоток. Всі інші висновки заземлюють. Ізоляція маслонаповнених трансформаторів може не перевірятися підвищеним напругою. Випробувальна напруга плавно піднімається до нормованого значення, витримується протягом 1 хв і плавно знижується.

Перевірка силових трансформаторів на наявність прихованих дефектів виробляється шляхом вимірювання опору обмоток постійному струму. Вимірювання виконується мостовим методом або за допомогою вольтметра та амперметра. Вимірювання опору ізоляції трансформаторів постійного струму вимірюється для всіх відгалужень обмоток всіх фаз.

Перевірка трансформатора на правильність з'єднання обмоток здійснюється визначенням коефіцієнта трансформації. Вимірювання проводиться за допомогою двох вольтметрів.

Группа соединений обмоток трансформатора проверяется методом двух вольтметров, прямым методом (фазометром) или методом постоянного тока. Ток и потери холостого хода характеризуют потери на гистерезис и на вихревые токи. Измерение производится с применением измерительных комплексов или ваттметров. Снятие круговой диаграммы осуществляется на всех положениях переключателя методом сигнальных ламп или методом вольтметра-амперметра.

Фазування трансформатора проводиться вимірюванням напруги між різнойменними фазами включається трансформатора та мережі (або іншого трансформатора) і контролем відсутності напруги між фазами. Перевірка здійснюється за допомогою вольтметра або спеціальних покажчиків. Перевірка масла в трансформаторі проводиться випробуванням його високою напругою і визначенням тангенса кута діелектричних втрат.

По закінченні отримані дані виносяться в протокол випробування силового трансформатора. Висновок трансформатора в роботу можливе при відповідності всіх результатів установленим нормам і вимогам. Випробування силових трансформаторів – це складна і трудомістка робота, що вимагає високого професіоналізму і досвіду.

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте