Продавець ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Zakupki.prom.ua — державні та комерційні закупівлі
Кошик
1 відгук

ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ"

+38(050)181-07-10
+380 (50) 181-07-10
+380 (96) 287-25-04
+380 (56) 788-10-04
  • 1
  • 2
  • 3

ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ"

Електромонтажне підприємство ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ"

Компанія ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ" успішно та якісно виконує електромонтажні роботи, зарекомендувавши себе професійним, надійним виконавцем, добропорядним і відповідальним партнером.

Наше підприємство пропонує весь комплекс послуг з електромонтажних робіт: промислових підприємств, підприємств громадського харчування, торгово-адміністративних і сільськогосподарських комплексів, складів, офісних приміщень, житлових і нежитлових будівель, як існуючих, так і споруджуваних об'єктів. Електромонтажні роботи проводяться в мережах до 1кВ і вище: 6кВ; 10кВ; 35кВ. Здійснюється післягарантійне обслуговування за договором: планово-попереджувальний ремонт, оперативне усунення аварійних режимів і ситуацій, планові електричні вимірювання у відповідність з графіком.

Комплекс заходів наданих послуг включає в себе:

  • обговорення побажань замовника, консультація фахівців;
  • проектно-організаційна частина;
  • електромонтажні роботи;
  • пуско-налагоджувальні роботи і випробування;
  • складання та підготовка документації;
  • здача об'єкта в експлуатацію.

ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ" має власну атестовану електротехнічну лабораторію зі всіма необхідними приладами, що дозволяє в найкоротший термін виконати вимірювання опору ізоляції, вимірювання опору заземлення, вимірювання повного опору петлі "фаза-нуль", провести випробування кабелю, знайти пошкодження кабелю, також виконуємо випробування кабелю із зшитого поліетилену до 35 кВ і пошук пошкодження кабелю із зшитого поліетилену до 35 кВ, встановлення муфт на кабель з шитого поліетилену і тд.

Також підприємство надає комплекс послуг з налагодження високовольтного обладнання ЦРП, ТП, РП: випробування основного і допоміжного обладнання, налагодження пристроїв релейного
захисту та систем автоматичного керування електроприводами, перевірка автоматичних вимикачів на спрацьовування по струму, випробування силових трансформаторів і т. д.

Звертаючись в компанію ТОВ "КОМПАНІЯ АСТРОГАЛ" Ви отримуєте гарантовану якість всіх виконуваних нами робіт, післягарантійне обслуговування та консультаційні послуги.

 

Вітрина